Tekken 8 – Victor Chevalier

Tekken 8 představil novou postavu

3. 11. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Tekken 8 se nám pomalu blíží a nadšení mezi fanoušky neustále roste. Nedávno vývojáři z Bandai Namco vydali upoutávku, v níž byla zobrazena pětice oblíbených postav, které se do titulu vrací. V článku jsem nicméně uvedl, že studio odhalí ještě dvě postavy, díky nimž se soupiska bojovníků rozšíří na úctyhodné číslo, a to třicet dva. Jak Bandai Namco přislíbilo, tak i učinilo – dámy a pánové, představuji vám nově příchozího Victora Chevaliera z Francie.

Podle blogu společnosti je Victor Chevalier legenda, která založila nezávislé síly OSN. „Protože měl pocit, že svět je na pokraji ovládnutí korporátním gigantem, založil a vycvičil Raven Force, ozbrojené síly, které mají pravomoc jednat podle vlastního uvážení a čelit soukromým ozbrojeným silám korporací,“ uvádí se. Hlas mu propůjčil slavný francouzský herec Vincent Cassel, jehož můžete znát z filmů jako La Haine, Černá labuť, Oceanʼs Twelve či Eastern Promises.

Poslední hrdinu nám Bandai Namco představí až 12. listopadu. Tekken 8 bude k dispozici pro PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC prostřednictvím služby Steam.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.