Ghost of Tsushima

Scénář filmu Ghost of Tsushima je dokončen

2. 11. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Že se chystá filmová adaptace úspěšného titulu z dílny studia Sucker Punch Productions, Ghost of Tsushima, víme už nějaký ten pátek. Do této chvíle jsme si s projektem mohli spojit pouze dvě jména. Chad Stahelski usedne do režisérského křesla a o scénář se má postarat Takashi Doscher, který na svém kontě má již spolupráce na kratších snímcích, jako je Blue, Only, Still nebo A Fighting Chance. Práce na scénáři začaly už před více než rokem a až nyní jsme po dlouhé době dostali vzrušující informaci, že je hotovo.

Chad Stahelski v rozhovoru pro Screen Rant prozradil, že v současné době je produkční tým velmi blízko k tomu, aby se film Ghost of Tsushima posunul na novou metu. Rovněž doufá, že se mu podaří prosadit herecké obsazení výhradně japonskými herci mluvícími rodným jazykem, aby byla zachována věrnost videoherní předloze a příběhu ze třináctého století. Pro filmovou adaptaci Ghost of Tsushima je Chad Stahelski skvělou volbou, protože už několikrát dal jasně najevo svou vášeň, zápal i oddanost pro co nejlepší výsledek. Už jako režisér Johna Wicka dokázal skvěle pracovat s asijskými vlivy, zejména v nejnovějším díle.  

Zdroj: igdb.com

Doufejme, že v nejbližší době budeme dostávat více aktualizací o tom, jak se film vyvíjí. Už nyní můžeme diskutovat, kdo by se hodil pro obsazení hlavní herecké role samuraje Jina Sakaie. Jak víme, o tento post se už dříve zajímal dabér Daisuke Tsuji, který Jinovi ve hře propůjčil svůj hlas. I jeho fyzická podobnost s hlavním hrdinou by mu jistě hrála do karet. No, nechme se překvapit.

Zdroj: insider-gaming.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.