Mortal Kombat 1 – Omni-Man

Mortal Kombat 1: Omni-Man dostal nový trailer

3. 11. 2023
Zdroj náhledu: Warner Bros.

Mortal Kombat 1 se v poslední době nedaří příliš dobře. Nedávno jsme vás informovali o rozhodnutí NetherRealm Studios vydat speciální fatalitu, za niž budete muset zaplatit 1200 Dragon Krystals. V obchodě je však možné za peníze koupit balíček za 10 dolarů, který vám přidá 1250 Dragon Krystals. Víte tak, kolik vás nová dokončovací scéna bude stát.

Samotná fatalita spočívá v tom, že vaše postava hodí na hlavu svého protivníka obří dýni, po níž začne lézt několik brouků, kteří ji sežerou. To je pak završeno odkopnutím dýně a tím pádem nepřítelovy hlavy na zápraží. Jestli to stojí za 10 dolarů, si upřímně nejsem jistý, nicméně toto rozhodnutí stačilo, aby to rozčílilo příznivce Mortal Kombat 1.

Přestože s jejich rozhodnutím nesouhlasím, je tu jedna věc, na kterou jsem poměrně zvědavý, a tou není nic jiného než první DLC zápasník. Postava Omni-Mana, s hlasem J. K. Simmonse z animovaného seriálu Invincible, se objeví v Mortal Kombat 1 během příštího týdne, konkrétně 9. listopadu. Před jeho debutem NetherRealm Studios vydalo oficiální trailer, který představuje parádní superpohyby a také brutální a věrnou fatalitu postavy, která je přesně jako ve stejnojmenném seriálu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.