Terror: Endless Night náhled

Terror: Endless Night představuje svůj první teaser

7. 3. 2022
Zdroj náhledu: Unseen Silence

Vývojářské studio Unseen Silence představilo teaser na svoji úplně první nadcházející hru, kterou je Terror: Endless Night. Jedná se strategický survival a hra by měla nejspíše vyjít až v prvním čtvrtletí roku 2023. Na vydání si tedy ještě budeme muset chvíli počkat, nicméně dle obrázku a teaseru si troufnu říct, že se máme na co těšit. V Terror: Endless Night se vydáte na záchrannou misi v drsném chladném počasí. V této tahové strategické hře totiž zamíříte k Severnímu ledovému oceánu. Každý člen vaší posádky je svým způsobem výjimečný a má zcela jiné dovednosti a potřeby. Musíte tedy chytře přidělovat směny, spravovat své zásoby, a nejlépe i přežít.

Celý titul se bude také točit kolem rozhodování. Jak hru budete hrát je jen a pouze na vás. Jste uvěznění ve zmrzlé krajině s omezenými zásobami, tato rozhodnutí tedy nebudou vůbec jednoduchá. Budete soucitní, nebo necháte extrémní podmínky zničit lidské životy? Zemřete důstojně, nebo si k obědu pochutnáte na mrtvém tělu vašeho druha jen proto, abyste přežili další den? Rozhodněte se. K tomu všemu se budete snažit za jakoukoliv cenu zůstat příčetní. Krutá zima, polární noc, hlad, bolest a pohled na mrtvé členy vaší posádky vám ale tento úkol nijak neulehčí. Pokud se tedy vrátíte z mise živí, budete to v jádru stále vy? Nebo budete jen tělo bez duše?

Pokud vás titul Terror: Endless Night zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.