The Callisto Protocol náhled

The Callisto Protocol má své datum vydání

3. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

O hře The Callisto Protocol jsme vás informovali již nedávno. Titul měl být původně zasazen v PUBG univerzu, nicméně nakonec se plány změnily. Tuto novinku nám oznámil vývojář hry Glen Schofield, který stojí například i za sérií Dead Space. Možná proto jeho nadcházející titul je hře Dead Space nenápadně podobný a často k ní přirovnávaný. Do nedávné doby jsme o The Callisto Protocol neměli moc nových informací, to se ale konečně změnilo na eventu State of Play od Sony. Byl zde představen nový trailer hry, který nám nastínil více z příběhu a také hratelnosti. K radosti všech nedočkavých hráčů nám bylo na konci ukázky oznámeno i datum vydání, které je stanoveno na 2. prosince 2022.

The Callisto Protocol je survival horor z pohledu třetí osoby zasazený ve 300 let vzdálené budoucnosti. Titul se odehrává na měsíci Jupiteru, který se nazývá Callisto, ve vězení Black Iron. Hlavní postavou hry je Jacob Lee, který je držen v již zmíněném vězení a bude se snažit uniknout.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.