Dragon Age 4 ponese přízvisko Dreadwolf

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Název, který by mohl leckoho překvapit. Opak je ale pravdou. Pokud jste hráli poctivě Dragon Age: Inquisition se všemi DLC, tak víte, že Dreadwolf je jedno ze jmen elfa Solase. Čaroděje, možného milence a moudroprda celé skupiny. V Dragon Age: Inquisition se jednalo o vašeho hlavního spojence, nyní se karta obrací, Dreadwolf (Fen´Harel – elfský bůh) se stává oficiálním nepřítelem pro další díl.

Ono i pro zajímavost, pokud znáte lore Dragon Age, tak víte, že po DLC Tresspaser byl svět Dragon Age rozšířen ještě o několik komiksů, konkrétně o Knight Errant, Deception, Blue Wraith, Dark Fortress a Tevinter Nights. Fanoušky by nyní měl zajímat především ten poslední. Tevinter Nights totiž obsahuje povídky a jedna z nich se jmenuje The Dread Wolf Take You.

V té sejde skupina, která hodnotí Solasovi aktivity. Vidíme tak vraha Carty, orlaiského barda nebo jednoho ze špiónů Inkvizice. Solas údajně získal části sošky zkamenělé Meredith (červené lyrium – Dragon Age 2), a nyní může běhat volně po Úniku. Nebudu vám spoilerovat celý komiks, každopádně DreadWolf je rozjetý a připravený obnovit starověké elfské království. Zápletka by tak mohla být jednoduchá, prostě ho zastavit za každou cenu.

Důležitá zpráva také je, že se letos Dragon Age: Dreadwolf nedočkáme. Pokud byste se chtěli zeptat proč, tak vývojáři chtějí vydat kvalitní hru. Vzhledem k tomu, že zatím každý Dragon Age měl svým způsobem jiné ovládání, už nyní mě zajímá, s čím přijde nejnovější díl. Každopádně návrat do Thedasu a možné navštívení dalších zemí je více než lákavé, snad se hry dočkáme během příštích dvou let.

/* následující blok vložte do stránky kamkoli za připojení výdejového a měřicího */ /* skriptu a definici reklamních zón (elementy pro reklamu musí v okamžiku volání */ /* metody getAds() ve zdrojovém kódu stránky fyzicky existovat) */ /* metoda getAds() zajišťuje získání reklamy z reklamního systému a její vykreslení */ /* do stránky; parametry jednotlivých zón jsou definované v níže uvedeném poli, */ /* které je argumentem této metody */ sssp.getAds([ { "zoneId": 256981, /* unikátní identifikátor reklamní zóny */ "id": "ssp-zone-256981", /* ID elementu, do kterého se vypisuje reklama */ "width": 970, /* maximální šířka reklamy v zóně */ "height": 210 /* maximální výška reklamy v zóně */ } ]);
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn