The Callisto Protocol náhled

The Callisto Protocol nakonec nebude zasazen v univerzu PUBG

28. 5. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

The Callisto Protocol je připravovaná survival hororová hra, která má vyjít již v tomto roce. Zajímavostí je, že měla být zasazená do univerza PUBG. Nejspíše to bylo proto, že tyto dva tituly mají stejného vydavatele, kterým je všem dobře známý Krafton. Ne všichni hráči byli s tímto nápadem spokojeni, ale teď si mohou oddechnout. 

Glen Schofield, CEO vývojářského studia, které na The Callisto Protocol pracuje, oznámil, že nadcházející titul nakonec nebude mít s PUBG nic společného, jen stejného vydavatele. „The Callisto Protocol má svůj vlastní příběh a svět. Již se neodehrává v univerzu PUBG.“ Toto jsou jeho slova, která sdílel na svém twitterovém účtu.

Nikdo zatím neví, proč se plány pro nadcházející hororovku změnily, ale hráčům to nejspíše udělalo radost. Titul má vyjít v druhé polovině roku 2022 na PC, Xbox Series a PlayStation 5.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.