The Day Before náhled

The Day Before si zažádalo o nový název

30. 8. 2023
Zdroj náhledu: FNTASTIC

Je téměř nemožné, abyste ještě neslyšeli o nadcházející zombie survivalové hře The Day Before. Točí se kolem ní totiž hodně kontroverze, je tedy téměř nemožné ji přehlédnout. Titul byl nejdříve několikrát odložen, následně nastal spor o ochrannou známku na název hry, a aby toho nebylo málo, titul byl kvůli tomu stažen ze Steamu.  

Kvůli stažení ze Steamu začaly po internetu kolovat různé teorie o nereálnosti této hry. Studio Fntastic, které stojí za The Day Before, se ostře ohradilo vůči těmto teoriím: „Je nepříjemné slyšet taková obvinění. Věříme pouze ve finální produkt. Bez ohledu na to, co kdo říká, sami se přesvědčíte 10. listopadu tohoto roku.“ Zda se doopravdy přesvědčíme již na podzim, je stále ve hvězdách, jelikož spor o ochrannou známku stále nebyl vyřešen.

Nyní studio podalo ochrannou známku pro nový název. Tímto názvem by měl být „Dayworld“, což se tedy na můj vkus moc k titulu takového žánru příliš nehodí, nicméně to je asi detail. Otázkou ale je, zda jim tento název projde, jelikož knižní trilogie od zesnulého amerického autora Philipa José Farmera se jmenuje hádejte jak? Ano, správně, Dayworld. Jak to celé dopadne, ještě není jisté, přihláška na novou ochrannou známku zatím nebyla prozkoumána, nicméně vás budeme informovat, jakmile přijde nějaké vyjádření. The Day Before, nebo tedy možná Dayworld, by měl vyjít 10. listopadu tohoto roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.