Banishers Ghosts of New Eden – logiáš

Vyšel kouzelný gameplay k Banishers: Ghosts of New Eden

29. 8. 2023
Zdroj náhledu: DON'T NOD

Víte, jaké studio stojí za tituly Vampyr nebo Life is Strange? Je to přece DON´T NOD. To přijelo letos na Gamescom s titulem Banishers: Ghosts of New Eden, k němuž představilo skutečně kouzelný trailer. Můžeme v něm vidět nejen jednotlivé herní mechaniky, ale především vizuál hry. Z něj je patrné, že využívá Unreal Engine 5. Soubojový systém sází na úskoky, kotrmelce a blokace, tudíž ti, co nemají dostatečný postřeh, si hru nejspíš moc neužijí. Kromě zbraně na blízko budou k dispozici i pušky a speciální útoky.

Banishers: Ghosts of New Eden obsahuje i odpočinek, evoluci, inventář a to nejdůležitější, rychlé cestování. Hrdina bude moci být vybaven amulety, prsteny či náramky, které mu budou upravovat statistiky (doufejme, že k lepšímu). Hra navíc bude obsahovat i určitý druh craftingu, protože právě tyto šperky půjdou vylepšovat. Vsazeno má být i na silný intimní příběh. V hlavní roli se představí Antea Duarte a Red mac Raith, dvojice zamilovaných tzv. Banisherů – lovců duchů. Timají náš svět chránit před démony a přízraky, dokud jeden z nich nezemře a jeho duše neodejde do posmrtného života, což se ten druhý bude snažit napravit. Titul vychází už 7. listopadu letošního roku na PC, Xbox Series X/S a samozřejmě PlayStation 5.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.