The Entropy Centre – jádro

The Entropy Centre se chystá na vydání

1. 10. 2022
Zdroj náhledu: Stubby Games

Nažhavte své mozkové buňky, připravte si nervy z oceli a nebojte se popustit uzdu své představivosti. Když je Země v ohrožení, jsou povoláni hrdinové se speciálními schopnostmi, aby nebezpečí zažehnali, ale ti zřejmě došli. Hlavní hrdinka Aria bude totiž poslední žijící lidská bytost, která vezme osud pevně do svých rukou. Aria nebude mít speciální schopnosti, ale místo toho jí nadpřirozené síly propůjčí nejmodernější výdobytek lidstva. Umělá inteligence Astra zasazená do zbraně dokáže skenovat časoprostorovou chronologii objektu, díky čemuž budete moct vracet čas, abyste se dostali přes překážky, zvládli projít testovací místností nebo zabránili obrovské explozi celé planety.

Pokud se vám tento koncept na principu Portalu zamlouvá, už nyní je na Steamu dostupné hratelné demo. The Entropy Centre navíc prozrazuje také datum vydání, které se z roku 2099 přesouvá na 3. listopadu 2022. Logický titul vyjde na PC, PlayStation 4/5, Xbox Series X/S, a Xbox One. Hrátky s časem už se kvapem blíží!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.