The Callisto Protocol – Logiášek

The Callisto Protocol představuje spojence

30. 9. 2022
Zdroj náhledu: @CallistoTheGame

The Callisto Protocol je jednou z nejočekávanějších hororových her. Proto se mi líbí tajnůstkaření autorů, nedávno bylo prostřednictvím twitterového účtu Shinobi602 odhaleno, že si pro nás vývojáři na 29. září něco připravili. Shinobi to zjistil tak, že se nebál poslat textovou zprávu na číslo, které se objevilo v předchozí upoutávce.

Nový trailer, který nám byl včera představen, se jmenuje „The Truth of Black Iron“. Odhaluje problematiku bývalé kolonie Callisto, která záhadně zmizela předtím, než bylo postaveno vězení Black Iron, kde je náš hrdina uvězněn. Trailer také potvrzuje informaci, o které se již nějakou dobu hovořilo, a sice že se ve hře objeví japonská herečka Karen Fukuhuru. Fukuhara bude hrát Leeho spoluvězeňkyni Danny. Oba mají odlišný pohled na to, co se odehrává ve vězení. Zatímco se náš hrdina snaží přežít a uniknout, Danny pátrá po informacích o zmizelé kolonii. Nechci spekulovat, ale Danny bude pravděpodobně hlavním důvodem, proč se Lee nakonec rozhodne odhalit tajemství mutagenní látky, která změnila vězně v obávané biofágy… The Callisto Protocol vypadá hned zajímavěji.

Zdroj: Striking Distance Studios

Karen můžete znát jako Katanu z filmu Sebevražedný oddíl z roku 2016 a z Glimmer nebo také ze She-Ra a princezny moci od Netflixu. Herečka dabovala i v několika animovaných seriálech, ale nejvíce se proslavila rolí Kimiko Miyashiro v seriálu The Boys.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.