The Inquisitor

The Inquisitor je tu s další ukázkou

26. 8. 2023
 

Ačkoliv hra stále nemá datum vydání a víme jen, že má být na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S, pomalu a jistě získáváme další a další vodítka. Ve hře budete soudcem, porotou a popravčím. Přece jen jste inkvizitor (od toho asi onen název The Inquisitor) a ten má na starosti lovit kacíře. V příběhu hry je bude třeba vyslídit ve městě jménem Koenigstein, a to se jim určitě nebude líbit, nicméně váš hlavní hrdina, inkvizitor Mordimer, má zvláštní schopnost.

Tou je, že se dokáže ponořit do jiných světů, v nichž vidí tajemství všech hříšníků. Následně na nich bude vykonávat očistu, tedy že je bude mučit, rovnou je zabije, anebo pozor, prokáže milosrdenství. Očividně se zde blíží hardcorová temná hra s pořádným příběhem, jež by hráče mohla přivést před spoustu morálních dilemat. Doufejme tedy, že titul vyjde brzy, The Inquisitor by totiž mohl být přínosem do žánru extrémně temných her. Hned na začátku ukázky také stojí: „Nepřišel jsem přinést mír, ale meč.“

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.