The Last Oricru náhled

The Last Oricru dostává minimapu!

22. 12. 2022
 

The Last Oricru je akční RPG ve stylu souls-like, za kterým stojí studio GoldKnights a ve kterém bude záležet na vašich rozhodnutích a volbách. Hra se velmi podobá titulům jako Gothic či Elex, po jejím vydání však přišlo pouze vlažné přijetí z řad komunity. Titul shazovalo dolů zejména mnoho různých bugů, nemožnost přemapování kláves apod. Dalším nešvarem, na který komunita reagovala, byla absence minimapy, která se projevovala, zejména když jste měli úkol v dané lokaci, nevědomky jste přešli dále a úkol nebylo již možné splnit. Tento fakt vadil tím spíše, že ve hře máte několik možných konců a příběh, který můžete ovlivňovat skrze vaše činy a rozhodnutí právě při podobných úkolech a situacích. Vývojáři se postavili kritice čelem a vydávají Patch 1.2 spolu se zimní slevou.

Zdroj: GoldKnights

„Jsou to dva měsíce, co jsme spustili hru The Last Oricru. Naslouchali jsme vaší zpětné vazbě a snažili jsme se odpovědět na každou recenzi a být aktivní v co nejvíce diskusích. Na základě vaší zpětné vazby jsme vydali řadu menších oprav a jednu velkou aktualizaci, která přidala také lepší kameru, možnost přemapovat klávesnici a ovladač, a dokonce i některé herní předměty, jako je nové brnění, štíty a zbraně.“ GoldKnights

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.