The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 – krásný svět

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom představila finální trailer

14. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nintendo nedávno zveřejnilo finální trailer hry Tears of the Kingdom představující hráčům nové prostředí a herní prvky, které mohou očekávat v tomto nejnovějším dobrodružství v sérii The Legend of Zelda.

Trailer nám přináší podrobnější pohled na království Hyrule, jehož krásné, ale nebezpečné prostředí bude hráče provázet během celé hry. Dále vidíme hlavního hrdinu Linka, jak se proplétá záludnými temnými jeskyněmi a bojuje s nepřáteli, včetně mohutných bossů. Nové herní prvky zahrnují například schopnost plachtit po vzduchu pomocí speciálního padáku a používat speciální předměty k překonávání překážek.

Tears of the Kingdom přináší nové příběhové prvky a vrací se k jedinečnému vizuálnímu stylu s kreslenými animacemi, který byl velmi úspěšný v předchozím díle Breath of the Wild. Hráči se mohou těšit na prozkoumávání rozsáhlého otevřeného světa a řešení hádanek, které otestují jejich schopnosti a kreativitu.

Tears of the Kingdom bude vydána 12. května 2023 na konzoli Nintendo Switch a již nyní se těší obrovskému zájmu fanoušků. Hra slibuje nejen velkolepé dobrodružství, ale také dávku nostalgie pro fanoušky této legendární série.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.