The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom představila finální trailer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nintendo nedávno zveřejnilo finální trailer hry Tears of the Kingdom představující hráčům nové prostředí a herní prvky, které mohou očekávat v tomto nejnovějším dobrodružství v sérii The Legend of Zelda.

Trailer nám přináší podrobnější pohled na království Hyrule, jehož krásné, ale nebezpečné prostředí bude hráče provázet během celé hry. Dále vidíme hlavního hrdinu Linka, jak se proplétá záludnými temnými jeskyněmi a bojuje s nepřáteli, včetně mohutných bossů. Nové herní prvky zahrnují například schopnost plachtit po vzduchu pomocí speciálního padáku a používat speciální předměty k překonávání překážek.

Tears of the Kingdom přináší nové příběhové prvky a vrací se k jedinečnému vizuálnímu stylu s kreslenými animacemi, který byl velmi úspěšný v předchozím díle Breath of the Wild. Hráči se mohou těšit na prozkoumávání rozsáhlého otevřeného světa a řešení hádanek, které otestují jejich schopnosti a kreativitu.


Tears of the Kingdom bude vydána 12. května 2023 na konzoli Nintendo Switch a již nyní se těší obrovskému zájmu fanoušků. Hra slibuje nejen velkolepé dobrodružství, ale také dávku nostalgie pro fanoušky této legendární série.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn