The Lord of the Rings Return to Moria

The Lord of the Rings: Return to Moria vyjde už v říjnu

24. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Není tomu ani tak dávno, kdy jsem v recenzi plísnil hrozně nepovedený The Lord of the Rings: Gollum. Naštěstí se majáky rozsvítily a bylo vyslyšeno mé volání po další hře z mého milovaného Tolkienova univerza. Nejblíže by měl nyní vyjít survival ze čtvrtého věku jménem The Lord of the Rings: Return to Moria. Je tedy načase vás narychlo uvést do obrazu.

Řekni „přítel“ a vejdi. „Melon,“ řekl Šmajdalf. Už loni bylo ohlášeno, že titul má vyjít přednostně na Epic Game Store, PS5 a na Xbox Series během začátku prvního roku. Zda se objeví i na Steamu, zatím nevíme. Příběhově se hra odehrává v období, kdy už byl Prsten moci zničen a trpaslíci se z Mlžných hor se vydávají znovu získat už několikrát ztracenou Morii. Vy se stanete členem malé družiny (v případě hry offline půjdete sólo) a musíte získat co nejvíc pokladů z tohoto ztraceného trpasličího království. Titul by měl sázet především na kooperaci, na PS5 půjde o čtyři hráče a na PC až o osm hráčů. Jak tento příběh dopadne? Zjistíme brzy.https://www.youtube.com/watch?v=nC-J2Ny6ssw

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.