The Lords of the Fallen – logiáš

The Lords of the Fallen se ukazuje v novém traileru

9. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnosti CI Games a Hexworks Studios vydaly nový trailer k připravovanému pokračování hry The Lords of the Fallen, který nabízí znepokojivý a trýznivý pohled do temného a zmučeného světa. Trailer představený na The Game Awards 2022 ukazuje hluboký a zvrácený příběh plný bolesti, strachu a zoufalství… a to se nám všem líbí.

Zdroj: HEXWORKS

Titul nám má přislíbit intenzivní, znepokojivé dobrodružství, které nás má vyděsit a v němž se objevují nadpozemští nepřátelé, mocná kouzla a hrůzy tohoto světa. Hra se odehrává tisíc let po svém předchůdci a nabízí kooperativní hříčku, která umožňuje dvěma hráčům zúčastnit se rozsáhlého RPG zážitku plného intenzivních úkolů s NPC, zajímavých postav a napínavého příběhu. Připravte se na ponoření do nejtemnějších zákoutí své představivosti při objevování hry The Lords of the Fallen.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.