Death Stranding 2 konečně potvrzen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Fanoušci Death Strandingu od Hidea Kodžimy už léta netrpělivě očekávají oznámení Death Stranding 2 a nyní mohu s radostí oznámit, že ta chvíle konečně nastala. Společnost Kojima Production odhalila úžasný trailer, který přibližuje, co mohou hráči od chystané hry očekávat. Odhalení proběhlo během slavnostního předávání cen The Game Awards.

Trailer začíná záběrem na postavu Ley Seydouxové Fragile, která kolébá dítě, a poté přechází do dramatické scény. Uprostřed podivných vizuálních efektů, včetně obřích chapadel, se Fragile i Sam (Norman Reedus) objeví s novým vzhledem – Sam má dlouhé šedivé vlasy a Fragile je nyní osvobozena od časoprostoru.

Zdroj: igdb.com

Po traileru Kodžima krátce promluvil o vývoji, přičemž se zaměřil hlavně na proces psaní nového příběhu. Podle jeho slov byl děj započat těsně před vydáním původního titulu, ale během pandemie byl zkrácen a přepsán. Spolu s těmito postřehy Kodžima vyzval fanoušky, aby se ponořili do nově vydaného traileru a začali si dávat dohromady, co dalšího se pro sérii chystá. Jsem zvědavý, jaký informace se ohledně Death Stranding 2 budou postupně objevovat.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn