Death Stranding 2 – logiáš

Death Stranding 2 konečně potvrzen

9. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Fanoušci Death Strandingu od Hidea Kodžimy už léta netrpělivě očekávají oznámení Death Stranding 2 a nyní mohu s radostí oznámit, že ta chvíle konečně nastala. Společnost Kojima Production odhalila úžasný trailer, který přibližuje, co mohou hráči od chystané hry očekávat. Odhalení proběhlo během slavnostního předávání cen The Game Awards.

Trailer začíná záběrem na postavu Ley Seydouxové Fragile, která kolébá dítě, a poté přechází do dramatické scény. Uprostřed podivných vizuálních efektů, včetně obřích chapadel, se Fragile i Sam (Norman Reedus) objeví s novým vzhledem – Sam má dlouhé šedivé vlasy a Fragile je nyní osvobozena od časoprostoru.

Zdroj: igdb.com

Po traileru Kodžima krátce promluvil o vývoji, přičemž se zaměřil hlavně na proces psaní nového příběhu. Podle jeho slov byl děj započat těsně před vydáním původního titulu, ale během pandemie byl zkrácen a přepsán. Spolu s těmito postřehy Kodžima vyzval fanoušky, aby se ponořili do nově vydaného traileru a začali si dávat dohromady, co dalšího se pro sérii chystá. Jsem zvědavý, jaký informace se ohledně Death Stranding 2 budou postupně objevovat.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.