Lords of the Fallen – no nazdar

The Lords of the Fallen vyjde v říjnu, vypadá fantasticky

19. 5. 2023
Zdroj náhledu: HEXWORKS

Lords of the Fallen vychází letos v říjnu a navzdory této dobré zprávě vychází na nejsmolnější den v roce, pokud na ně věříte. Naštěstí nám dlouhý trailer dopřává tu radost, že si můžeme vychutnat hned několik akčních záběrů z hraní. Tato reimaginace/reboot svého předchůdce z roku 2014 vychází v pátek 13. října. Nový gameplay trailer na motivy Iron Maiden v sobě skrývá spoustu metalem nabité akce, která ukazuje parádní grafiku hry v Unreal Engine 5.

Pro The Lords of the Fallen to byla dlouhá cesta, neboť hra byla vyvíjena po dva roky, než se vývoj znovu rozběhl od nuly i s novým názvem. Otevřený svět titulu je inspirovaný hrami žánru Souls, ale je pětkrát větší než jeho předchůdce a podporuje online kooperaci. Souboje byly také přepracovány, aby byly rychlejší a plynulejší, a vývojářské studio Hexworks slibuje, že hra bude celkově rozsáhlým akčním RPG zážitkem.

Těšíme se na výsledek tohoto pokračování/rebootu, až hra vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.