BioShock – logiášek

BioShock 4 údajně uvázl při vývoji

19. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

BioShock 4, očekávané pokračování série BioShock, zůstává ve fázi raného vývoje. Vývojáři z Cloud Chamber a vydavatel 2K Games o příběhu hry a datu vydání prozatím mlčí, proto se hráči mohou jen dohadovat, co mohou od BioShocku 4 očekávat.

K četným zvěstem o možných detailech z BioShocku 4 se přidává i fakt, že příběhový tým kolem někdejší autorky Far Cry 5 Liz Albl údajně několikrát přepisoval scénář. Liz Albl v minulosti pracovala na scénářích k dalším úspěšným titulům, jako je Ghost of Tsushima nebo kontroverzní Watch Dogs: Legion. Fanoušci se o jejím zapojení dozvěděli prostřednictvím jejího účtu na Twitteru. První návštěvníci jejího uživatelského profilu byli ohromeni jejími předchozími projekty a komentovali, že je ideálním obsazením pro oživení příběhu BioShocku 4.

Informace z twitterového vlákna známého leakera Oops Leaks vyplývají, že BioShock 4 se údajně opozdí, neboť se studio potýká s různými potížemi. Mezi uváděnými důvody jsou loňský čtvrtý restart hry, problémy s vedením a údajná nejistota ohledně finančního úspěchu. Pokud by se tyto záležitosti nepodařilo vyřešit, vývoj BioShocku 4 by podle úniku uvízl na mrtvém bodě.Mnoho fanoušků BioShocku vyjádřilo zklamání nad stavem čtvrtého dílu. Mnozí měli pocit, že to s touto sérií šlo z kopce od doby, kdy tvůrce BioShocku Ken Levine opustil vývojářský tým po uzavření společnosti Irrational Games. Někteří se domnívali, že pro BioShock 4 by mělo být jednoduše najato jiné studio, a vyzývali 2K Games, aby Levina přivedlo zpět na palubu.

To je hrozná zpráva! Bioshock je FANTASTICKÁ série! Nemůžu uvěřit, že to takhle dopadlo… Ken byl za drastické změny směru během vývoje tvrdě kritizován, ale jeho výsledky mluví za vše. Potřebují pořádný tým se zkušenými veterány."

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.