The Mandalorian – logo

The Mandalorian jako nová Star Wars hra?

30. 4. 2021
Zdroj náhledu: Lucasfilm Recruiting

Posledních pár dní se objevují spekulace, že by se malý Grogu alias „baby Yoda“ z oblíbeného seriálu The Mandalorian mohl objevit v nové chystané Star Wars hře. Tyto debaty začaly kvůli Philu Spencerovi, respektive díky jeho pověstné poličce. Phil je známý tím, že na své poličce zobrazuje nápovědy budoucích projektů.

Během videohovoru pro GameBeat Summitu 2021 si fanoušci všimli malé figurky, co vypadala jako funko pop Mandalorian, která stála na zmíněné poličce. Celou spekulaci rozjel ve svém již smazaném vláknu na redditu @Shpeshal_Ed z Xbox Era s větou: „Všimnete si… na Philově poličce je Mandalorian Funko. Ano. Někdo dělá mandalorianskou hru. Ještě nevím, kdo.“ Jak se později ukázalo, figurka na Philově poličce nesouvisela s franšízou Star Wars, ve skutečnosti šlo o Arbitra ze série Halo.

Na začátku letošního roku se uživatel @bobafettfanclub ve svém tweetu ptal na možné plány ohledně zrušené hry Star Wars 1313. Na otázku mu odpověděl známý reportér @Jason Schreier, který uvádí: „Mnohem pravděpodobnější je, že Lucasfilm odstartuje spoustu nových Star Wars her, možná o lovci odměn.“

Toto téma také projednává v nedávném videu Youtuber MrMattyPlays, který tvrdí že „Xbox se chce vydat cestou Lucasfilmu. Vidíme to s Indiana Jonesem a je tu další vývojář z první strany pro Xbox tým, o kterém jsem slyšel, že pracuje na docela známé IP.“

Zdroj: Lucasfilm Recruiting

Zdaleka neexistuje definitivní důkaz, že tyto tři spekulace jsou pravdivé a opravdu se vytváří hra po vzoru The Mandaloriana. Proto dokud samotný Xbox, Disney, Lucasfilm či jakékoliv jiné studio oficiálně nepotvrdí, že na hře pracuje, budeme muset své nadšení prozatím zadusit. Osobně doufám, že se některé studio pokusí takový titul udělat, docela rád bych si zahrál za Baby Yodu či Manda. Zároveň si ale nedovedu představit, o čem by titul byl, hlavně jestli by se jim povedlo jej dotáhnout do dokonalosti, přeci jen trvalo několik let, než se objevila dobrá Star Wars hra Fallen Order.

Zdroj: Gamesradar

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.