Turbo Overkill – logo

Turbo Overkill je spojení GhostRunnera a Dooma

9. 4. 2021
Zdroj náhledu: Trigger Happy Interactive

Turbo Overkill je cyberpunk FPS hra, kterou nám přináší studio Trigger Happy Interactive a která vypadá na skvělou a brutální akci. Ohledně kvality hry bych se nebál, jelikož na ní pracuje samotný Sam Prebble, kterého můžete znát díky skvělé modifikaci pro Dooma 2, Total Chaos.

V ulicích Neo-ráje se nebezpečně zvyšuje kriminalita narůstajících se gangů a rozvíjející se umělé inteligence. Ujmete se role kyborga, co má za úkol kompletně vyčistit ulice Neo-ráje a nastolit pořádek

Zdroj: Trigger Happy Interactive

Na vaší nebezpečné misi budete využívat velkou škálu smrtících zbraní, které mají ještě sekundární režimy – brokovnice, dvě pistole, plazmovou pušku, rotační kulomet či motorovou pilu přidělanou k vaší noze aj. K tomu budete využívat různé modifikace, některá by vám měla umožnit procházet zdmi, jiná vám umožní dvojité skoky. 

Otázkou je, jestli vás bude titul nutit měnit herní styly kvůli malému množství munice nebo různým třídám nepřátel, na které budou platit určité zbraně či taktiky. Druhou možností by byla čistá svoboda, kdy si budete moci bez limitu užívat krvavou rychlou akci.

Zdroj: Trigger Happy Interactive

Titul na mě působí podobným dojmem jako GhostRunner, a to díky své rychlé akci a mobilitě vaší postavy, co vám umožní skákat po zdech a uhýbat nepřátelům. Na druhou stranu hra připomíná i Dooma díky své krvavé brutalitě a množství nepřátel, kteří na vás půjdou. Trigger Happy Interactive navíc uvedlo že herní mechaniky jsou právě silně inspirovány klasikami, jako jsou Doom, Duke Nukem a Quake.  

Turbo Overkill zatím nemá datum vydání, ale na Steamu si jej můžete aspoň přidat do seznamu přání

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.