The Mortuary Assistant náhled

The Mortuary Assistant dostane filmovou adaptaci

3. 9. 2022
Zdroj náhledu: DarkStone Digital

Pokud jste fanouškem hororového žánru, nejspíše vám neunikl titul The Mortuary Assistant, který vyšel před měsícem, tedy 2. srpna. Na Steamu se tato hororovka okamžitě stala populární a po určitou dobu také patřila k nejvíce prodávaným hrám. Může se zde pyšnit i 90 % kladných recenzí, což ji řadí do kategorie „velmi kladné“. Svoji fanouškovskou základu si našla také na streamovací platformě Twitch.

Nyní bylo oznámeno, že The Mortuary Assistant dostane filmovou adaptaci. Film je již v předprodukci a jeho režisérem je Jeremiah Kipp. Obsazení zatím známo není. Všichni víme, že filmové či seriálové adaptace her se ne vždy povedou. Příkladem toho je seriálový Resident Evil, který po neúspěšné první sérii byl zrušen. Můžeme však doufat, že tato nově oznámená filmová adaptace se aspoň trochu povede.

Pokud jste si hororový počin The Mortuary Assistant ještě neměli šanci zahrát, na Steamu si jej můžete zakoupit za necelých 21 eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.