Assassin´s Creed Mirage

Další Assassin´s Creed se jmenuje Mirage

2. 9. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Ubisoft prostřednictvím artworku potvrdil pokračování série Assassin´s Creed. Nejnovější díl se bude jmenovat Mirage. Bohužel neznáme moc dalších podrobností, nicméně stále se rozšiřující spekulace od insiderů naznačují, že celý děj bude dosazen do Bagdádu a hlavní hrdina se bude jmenovat Basim. Navíc hra má konečně být o pořádném stealthu a neměla by být tak velká jako Valhalla nebo Odyssey.

Assassin´s Creed Mirage by měl vyjít na jaře 2023. Podrobnosti se dozvíme už 10. 9. 2022 na Ubisoft Forward. To jsou také momentálně všechny novinky, které o světě milovaných asasínů víme. Remake prvního dílu nebo úpravy jiných jsou zatím stále v nedohlednu.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.