The Outlast Trials: fanoušci mohou oslavovat

Sdílet
Sdílet
Sdílet

The Outlast Trials, hororový projekt pro čtyři hráče od montrealského studia Red Barrels, ušel dlouhou cestu. Jako kooperativní varianta úspěšných hororových titulů the Outlast byl oznámen v roce 2019, nicméně z plánovaného vydání v roce 2022 nic nebylo. Po uzavřeném betatestu, jenž se konal v říjnu 2022, se přihlásilo téměř milion hráčů. Teď přichází ta nejlepší zpráva. Studio Red Barrels aktuálně oznámilo, že The Outlast Trials bude 18. května konečně spuštěno v předběžném přístupu na platformách Steam a Epic.

Uzavřená beta byla jen ochutnávkou toho, co nás v The Outlast Trials čeká,“ řekl spoluzakladatel Red Barrels, Philippe Morin. „První kolo ochotných účastníků, kteří se Trials zúčastnili, nám poskytlo pronikavou zpětnou vazbu a velmi zajímavé údaje, které jsme využili k vylepšení hry.

Zdroj: Citace od PCGamer

Příběh hry se odehrává ve stejném světě jako její předchůdci, jen namísto novináře zkoumajícího děsivý blázinec nebo komplex kultistů jste uneseni společností Murkoff Corporation, abyste sloužili jako pokusní králíci pro experimenty s vymýváním mozků a kontrolou myšlenek z dob studené války… to zní jako pěkná sranda. Experimenty můžete podstupovat sami nebo ve skupinách až čtyř kamarádů. Pokud vám uzavřená beta unikla, můžete si zde přečíst první dojmy našeho kolegy.

Zdroj: PCGamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn