RoboCop: Rogue City již brzy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Nacon Connect

Retro je charakteristické také několika skvělými filmy, které jistým způsobem určovaly tempo svého žánru i do dnešní doby. Mezi ikonické filmy z 80. let bezesporu patří RoboCop. Film ve své době opravdu nadchl a dalo se s určitou nadsázkou mluvit o opačnou stranu mince k filmu Terminátor. Na rozdíl od Terminátora se mezi veřejností (i kritiky) kladně uchytil zejména první film, RoboCop. Další díly včetně několika videoherních adaptací (i na platformě NES) se ani zdaleka nemohly srovnávat s hodnocením a přijetím prvního filmu. 

Nejnovější pokus vzkřísit svět policisty, který přišel o vše, i své vlastní tělo, je právě připravovaný titul RoboCop: Rogue City. Zatím však není přesně jisté, co od titulu očekávat. Obecněji řečeno, boj nevypadá nijak zvlášť poutavě. Je tu moment, kdy uchopíte a odhodíte nepřítele, a další, kdy sklouznete do zpomaleného pohybu, přičemž oba by měly být skvělé. Je jasně vidět, že nepřátelé proti vám nemají šanci, a hra působí zatím silně arkádově.

Za titulem však stojí vývojářské studio Teyon, které vešlo do povědomí díky úspěšnému titulu Terminator: Resistance, který i čtyři roky po vydání sklízí chválu. RoboCop: Rogue City má plánované vydání v září letošního roku. Nezbývá tedy čekat, co z toho nakonec bude.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn