The Samsung Odyssey náhled

The Samsung Odyssey League 2021

20. 7. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Minulý rok se soutěžilo ve hře PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). Tento rok se The Samsung Odyssey League vrací, ale bojovat o výhru se bude ve zcela jiné hře a tou je Rocket League. Bude se hrát 3v3 a týmy se budou skládat ze všech možných zemí po celé Evropě. Výhra činí 25 000 eur.

Pokud si myslíš, že se svými spoluhráči tvoříte perfektní team v Rocket League, můžete ukázat, co ve vás je. Do The Samsung Odyssey League 2021 se můžete právě teď přihlásit, ale pozor, přihlásit se můžete jen do 23. července, tak si pospěšte.

Od 23. července do 2. srpna bude probíhat otevřená kvalifikace. Nejlepší týmy z regionu poté postoupí do regionálního finále, které se bude konat od 7. srpna do 15. srpna. Nakonec zde máme velké finále od 27. srpna do 29. srpna.

Hrát budete z pohodlí svého domova na své vlastní sestavě, a to na PC, PlayStationu nebo Xboxu. Kromě hlavní výhry 25 000 eur můžete také získat monitor Samsung Odyssey. Podívejte se na další novinky z esportu.

Zdroj: PCGamesN

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.