the sims 4 náhled

The Sims 4 nabízí několik rozšíření zdarma

23. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Hráči The Sims 4 mohou nyní získat obsah do hry zdarma. Jedinou podmínkou je stihnout vánoční výprodej v Electronic Arts. Balíček nese název Romantic Garden Stuff Pack a vy si tak můžete zkrášlit vaši zahradu květinami nebo třeba fontánou přání. S blížícím se vydání pokračování – The Sims 5 – se vývojářská pozornost přesouvá právě tímto směrem, což je dost možná důvod štědrého daru, který hráči obdrželi. Mimo jiné máte také šanci získat rozšíření My First Pet Stuff, které je k dispozici zdarma až do 9. ledna. Balíčky jsou dostupné na všech platformách.

Další dodatečný obsah se slevám také nevyhnul a vy si tak můžete vybrat další balíčky s 60% slevou. Rozšíření do The Sims 4 je opravdu mnoho a dají vám na výběr vylepšovat herní stránku podle vašeho výběru. Ať už máte raději navrhování postav, designování budov a vylepšování vašeho okolí, nebo spíše raději prožíváte život simíků, můžete si z široké nabídky vybrat právě to, co by sedělo vám.

Základní hra The Sims 4 vyšla již před osmi lety, a v některých letech byla dokonce nabízena jako free-to-play. Bohužel, jak to už u EA bývá, si titul neužijete naplno, pokud si k němu nekoupíte alespoň několik rozšiřujících balíčků. Ve hře The Sims to platí dvojnásob. Samozřejmě není problém utopit spoustu hodin v základní hře, ale jakmile objevíte kouzlo rozšířených balíčků, už nebudete chtít jinak. The Sims 5 je k nám blíž než kdykoliv předtím, a protože oslavy deseti let hry The Sims 4 přijdou v blízké době, můžeme očekávat, že právě k této příležitosti bude vydáno nové pokračování.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.