The Wolf Among us 2 – logo

The Wolf Among Us 2 se odhaluje skrze příběh

26. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Očekávaný titul The Wolf Among Us 2 od Telltale Games pravděpodobně pochopí i ti, kteří nehráli první hru. Původní pětidílný seriál, který vznikl jako prequel ke komiksům Fables, sleduje šerifa Bigbyho Wolfa z Fabletownu, jak vyšetřuje sérii vražd v pohádkové komunitě. V roce 2019 byl představen trailer odhalující hru Wolf Among Us 2, přičemž další kapitola by měla vyjít v roce 2023.

Telltale Games nedávno promluvili o novém dobrodružství. Pokračování se bude odehrávat přibližně půl roku po konci prvního dílu, pravděpodobně v zimních měsících, a podle očekávání se bude jednat o další interaktivní a mysteriózní epizodické drama. Je potvrzeno, že se Bigby Wolf vrátí jako hlavní hrdina hry The Wolf Among Us 2, a podle některých spekulací se jako spojenec vrátí i Sněhurka, která byla zmíněna v traileru. Mezi příběhy první hry a druhého dějství bude zřejmá souvislost, ačkoli se zdá, že nováčci nebudou muset hrát první hru, než si vyzkouší druhou.

Příběhu porozumí i noví hráči

Podle serveru IGN budou noví hráči zřejmě schopni pochopit nový příběh bez nutnosti procházet dějem první hry. Tyto informace pocházejí z rozhovoru pro Edge s generálním ředitelem Telltale Jamiem Ottillem, jenž prozradil, že chystané pokračování je napsáno tak, aby bylo samostatné. Úvod prvního kapitoly je specificky napsán tak, aby jakýkoli hráč bez ohledu na předchozí znalosti událostí série pochopil, jak se jednotlivé postavy dostaly tam, kam se na začátku pokračování dostaly.

Podrobnosti o hře sice Telltale zatím tají, nicméně trailery už naznačily, že půjde o báječný zážitek. Například v traileru na hru se objevují postavy z Čaroděje ze země Oz, což naznačuje, že se do hry dostane nová skupina pohádkových postav. V jedné scéně traileru Bigby bojuje s velkým kovovým nepřítelem, jímž pravděpodobně bude Plecháč z klasické dětské knížky, zatímco v jiné scéně Bigby zřejmě tlačí Strašákovu hlavu na kamna.

Ačkoli půjde o přímé pokračování, The Wolf Among Us 2 nebude od hráčů vyžadovat hraní původního epizodického mysteriózního díla. Fanoušci prvního Wolf Among Us však budou mít k městu Fabletown a jeho pestrým postavám pravděpodobně hlubší vztah. Vzhledem k tajemné povaze projektu teprve čas ukáže, jak úzce je děj The Wolf Among Us 2 svázán s prvním dílem.

Zdroj: screenrant.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.