They Are Here - úvod

They Are Here – horor o únosu mimozemšťany 

1. 2. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

They Are Here: Alien Abduction Horror vypráví příběh o novináři, jenž vyšetřuje mimozemský únos. Titul poprvé odhalili v loňském roce díky vývojáři Deklazon (známý tituly Dead Motherland či Drunken Fist). Hra čerpá inspiraci hlavně ze známého amerického seriálu Akta X, dále v něm naleznete některé podobnosti s filmy Znamení, Temné nebe nebo The Gracefield Incident. 

Ve hře se ujmete role novináře Taylora Foxe, jenž přichází na farmu Grayswoodových, aby natočil fotodokument o podivných jevech. Celá rodina farmáře Petera Sharmana (momentálního majitele) podává očité zprávy o záhadných jasných světlech na obloze, podivném chování zvířat a dalších strašidelných událostech. Jakmile se Taylor dostane na farmu, musí čelit něčemu mnohem děsivějšímu. 

Titul They Are Here je klasická, lineárně zaměřená hororová hra z pohledu první osoby. Hráči dostanou možnost prozkoumávat danou oblast. Můžete například hledat artefakty, zkoumat fotografie a dokumenty, studovat různé videonahrávky a další. Taylor Fox si sebou nezapomene vzít klasické vybavení – baterku, vysílačku a kameru (kvůli záznamům o činnosti mimozemšťanů). 

Nový příběhový trailer ke hře vám ukazuje Taylora Foxe, jenž je kontaktován Peterem Sharmanem kvůli děsivým a nevysvětlitelným jevům na jeho farmě. Zvířata napadá nějaký neznámý parazit. Z poznámek se pan Fox dozvídá i o zmizení farmářovy dcery Megan. V traileru vidíme, jak Fox sleduje manželku Petera jménem Suzan, která není takříkajíc ve své kůži. 

They Are Here: Alien Abduction Horror má vyjít koncem letošního roku na PC a Steam. Aktuálně máte k dispozici demoverzi. Dle slov autorů je možné si momentálně zahrát i aktualizovanou verzi, takzvaný Prolog. Ten vypráví příběh o prvním kontaktu s UFO, ke kterému došlo ještě před událostmi dema. Hlavním hrdinou tohoto příběhu je vojín Michael Anderson, jenž je umístěn na vojenské základně poblíž farmy Grayswoodových. Bohužel pro něj se stane svědkem neočekávaných a strašlivých událostí.

Pokud tedy máte rádi UFO, rozhodně by tento titul neměl chybět ve vašem seznamu přání. 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.