Thymesia odhaluje srpnové datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: OverBorder Studio

Nejnovější trailer hry Thymesia prozrazuje brzké datum vydání. Dalšího zástupce z řady soulslike titulů se dočkáme 9. srpna 2022 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Pokud ještě váháte, zda je tato hra pro vás, máme dobrou zprávu. Na Steamu je právě k dispozici nepříliš datově objemné demo, ale špatnou zprávou je, že bude k dispozici pouze na týden, tedy do 9. května. Jestli se chcete na hru podívat blíže, určitě tuto příležitost nepropásněte.

Thymesia byla oznámena už minulý rok a nabídne trochu klišé příběh, kdy se kdysi prosperující království během několika dní ocitne na pokraji zkázy a ulice zaplní příšery. Za vše, zdá se, může alchymie. Hráč se ocitne v roli Corvuse, zahalené a tajemné postavy s maskou morového doktora, který ovšem ztratil paměť. Řešení problému se zřejmě skrývá v jeho vzpomínkách, ale většina hledání skončí ještě větším zmatením.

Jestli se vám již povedlo úspěšně dokončit Elden Ring, může být právě Thymesia tím pravým ořechovým s podobně laděnou atmosférou. Corvus bude sílit s každým bossem, jehož schopnosti si po jeho poražení osvojí. Během souboje se také budete moct proměnit do podoby havrana a využít své peří jako ostré dýky. Chybět nesmí ani rozšířená nabídka různých zbraní a vybavení, které lze následně vylepšovat a budovat si tak osobitý herní styl. Ponurý fantasy svět vypadá také velice lákavě, tak směle do něj.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn