Pokemon Karty

Pokémon Trading Card Game sada karet k 25. výročí

13. 10. 2021
 

Pokémon Trading Card Game slaví 25. výročí sadou plnou dotisků a full-art verzí klasických karet.

Pokémon se stal v uplynulém roce jednou z nejrušnějších franšíz v herním světě. Letos tato franšíza slaví své 25. výročí a v průběhu roku 2021 se dočkala několika videoher. Dokonce i velmi očekávaný remake Pokémon Diamond and Pearl. Pokémon Trading Card Game byla letos stejně aktivní, odhalila nové typy karet a oznámila novou online platformu pro masivní TCG. Nejnovější sada této karetní hry nyní oslavuje historii tohoto celosvětového fenoménu.

Pokémon Trading Card Game je jednou z největších karetních her na světě. Od jejího prvního debutu v roce 1996 v Japonsku a 1999 ve Spojených státech. Karetní hra, jež se drží po boku velmi populárních videoher Pokemon, se podílí na oslavách, které Nintendo a The Pokémon Company pořádají k 25. výročí franšízy. Set nese výstižný název Celebrations.

Společnost Pokémon již dříve oznámila nadcházející sadu k oslavám výročí s nejnovějším rozšířením karetní hry Pokémon Trading Car. Tato výroční sada by měla oficiálně vycházet v pátek. Sada bude obsahovat přetisknuté některé nejikoničtější karty z hry. Najdete zde například Base Set Charizard, Rocket Set Gyarados a Gym Challenge’s Rocket’s Zapdos. Set Celebrations bude obsahovat také karty jako profesor Oak a několik verzí Pikachu, které budou plně ilustrované.

Na příspěvku z Twitteru můžete vidět rozšíření, které oslavuje historii Pokémon časovou osou, na níž můžeme vidět některé z ikonických karet obsažených v sadě.

V duchu oslav historie karetní hry Pokémon Trading společnost The Pokémon vybízí fanoušky, aby se podělili o své vzpomínky na svou první kartu Pokémon na Twitteru pomocí hashtagu #Pokemon25. Kromě několika karetních balíčků sada obsahuje i box, obaly na karty, kostky a žetony.

U nás můžete tuto sadu pořídit za 1 800 až 5 000 Kč, záleží jakou verzi si vyberete.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.