Trailer k filmu Resident Evil: Welcome to Raccoon City je konečně tu!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: sonypictures.com

Fanoušci herní série Resident Evil budou velmi nadšeni až uvidí tento nový trailer k připravovanému filmu Resident Evil: Welcome to Raccoon City, který dorazí do kin 24. listopadu. Nachází se v něm totiž spousta propojení k Resident Evilu jako – zombie psi, explodující helikoptéry, nezodpovědní vědci a policejní stanice, která rozhodně není nejnebezpečnějším místem ve městě.

Film Welcome to Raccoon City kombinuje prostředí z prvních dvou her. Děj se bude odehrávat uvnitř města, ve kterém kdysi sídlila rušná farmaceutická společnost Umbrella Corporation. Poté, co společnost odešla, město postihla zkáza a stala se z něj pustina ve kterém se nachází spoustu zla. Skupina přeživších se musí snažit spolupracovat, aby přežila noc a zjistila, o co se Umbrella Corporation skutečně snaží a co způsobila.
Resident Evil Welcome to Raccoon City

Zdroj: sonypictures.com

Filmu se dočkáme již tento rok 24. listopadu. Kromě nacházejícího filmu měla série Resident Evil na Netflixu tento rok animovanou sérii s názvem Resident Evil: Infinite Darkness. Na Netflix také přichází nová hraná akční série Resident Evilu, u které byly odhaleny fotografie herců. První sezóna hrané série bude obsahovat osm hodinových epizod.
Zdroj: gamespot.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn