train valley 2

Train Valley 2 ohlašuje nové DLC

22. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Nedávno v našich recenzních tocích skončil i vláčkový simulátor Train Valley 2, který od nás získal celkem solidní hodnocení. Vývojáři na hře stále pracují a po DLC Passenger Flow oznamují další herní rozšíření, které je prý už ve finální fázi, a jeho příchod tedy očekáváme každým dnem.

Nové rozšíření přinese do hry šest nových lokomotiv, pro každé historické období jednu. Jedna z lokomotiv byla už představena a nese se v sovětském duchu. My jsme zvědaví i na další lokomotivy a také na to, zda rozšíření nepřinese pod svou sukní ještě nějaký ten herní obsah navíc. Kdo má rád oddychové vláčkové simulátory, tomu rozhodně doporučujeme přenášet náklad s Train Valley 2.

Zdroj: steam.com

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.