Hráči na Steamu si nejvíce přejí Hogwarts Legacy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Avalanche Software

Na první místo v seznamu přání na Steamu se dostává kouzelnická hra v otevřeném světě Harryho Pottera, Hogwarts Legacy. Tento titul s přehledem předstihl například The Day Before, Starfield či Hollow Knight: Silksong, které se umisťují až na druhé, třetí a čtvrté pozici. Vývojářské studio Avalanche Software nyní stojí před nelehkým úkolem, a to nedočkavým fanouškům dodat skutečně tak okouzlující a napínavý zážitek, jaký si všichni žádají. Vydání hry je plánováno na 10. února příštího roku, kdy se konečně podíváme do Bradavic jako nový student, který se velmi brzy zaplete do všemožných intrik a záhad proslulé školy.

Kouzelnický svět nabídne mnoho prostoru k objevování, ať už to budou komnaty školy či například Zakázaný les. Prostřednictvím mnoha zveřejněných trailerů a tiskových zpráv si můžeme udělat poměrně solidní obrázek o tom, s čím vším se hráči budou muset potýkat, vytvořením vlastní postavy začínaje a obranou před temnou magií konče. Hogwarts Legacy vychází 10. února 2023 pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Bradavice doslova lákají na objevení všech jejich tajemství.

Jak se zdá, vývojáři chtějí hráčům „nenápadně“ ukázat, že nejlepším způsobem, jak hrát Hogwarts Legacy, bude prostřednictvím PlayStationu. Právě pro tuto konzoli byl odhalen exkluzivní obsah, ke kterému fanoušci na jiných platformách nebudou mít přístup, alespoň ne hned s vydáním hry.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn