Two Point Campus – úvodka

Two Point Campus: vyzkoušejte si ho zdarma

10. 2. 2023
Zdroj náhledu: Two Point Studios

Two Point Campus aneb musíte se znovu stát ředitelem. 14. únor je den, který lidé buď nenávidí, nebo milují, a důvodem není nic jiného než Valentýn. Pro nás, hráče, to obvykle znamená, že vývojáři přidávají do našich oblíbených počítačových her prvky, které s tímto svátkem úzce souvisejí. Obvykle se jedná o přehnaně růžové věci v podobě srdíček atp. Dnes si v tomto článku povíme pouze o jedné takové aktualizaci, protože s sebou přináší něco zajímavého.

Tato škola je teď má!

Pokud jste ještě žádný titul od Two Point Studios nehráli, doporučuji vám to napravit. Jsou to manažerské hry s příměsí černého humoru. Jejich nejnovější pecku Two Point Campus jsme pro vás recenzovali v loňském roce a ohodnotili jsme ji slušnou známkou sedm z deseti. V této hře se vžijete do role ředitele různých středních škol a vaším úkolem je starat se o blaho studentů, jejichž chování není úplně normální. Nechápejte mě špatně, nemyslím normální ve špatném slova smyslu, ale v tom významu, že máte kouzelnickou školu, kde ve věži najdete draka. Jsou tu také čarodějové a roboti a spousta dalších zajímavých věcí.

Valentýnská aktualizace

Jednou z výhod Two Point Campus je možnost navrhovat různé místnosti od základu. Ty lze vyzdobit předměty, které zlepšují různé aspekty, například vzhled. Nikdo z nás by nechtěl žít v ošklivém, zaprášeném pokoji s několika dalšími lidmi. Studenti si dokonce sami zadávají úkoly, přičemž jedním z nich je pomoci jim najít jejich životní lásku. Takže jste nebyli jen ředitelem školy, ale dokonce jste vyfoukli místo samotnému Amorkovi. Není tedy divu, že si vývojáři stanovili přesně tento cíl a zařadili do hry valentýnské dárky, jako jsou nové šaty, kytice růží, balónek, koberce nebo jízda tunelem lásky. To ale není všechno. K dispozici je také nová výzva, při níž se objeví sám Amor, aby zkontroloval, zda jsou vaše pokoje a dekorace dostatečně romantické.

Nejlepší na tom je, že si Two Point Campus můžete až do Valentýna vyzkoušet zdarma. Také si ho ale můžete pořídit za 27,99 € (necelých 700 CZK).

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.