Vývojáři Forspoken slibují vylepšení optimalizace pro PC verzi

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

První aktualizace přílišné vylepšení výkonu hry Forspoken nepřinesla, avšak vývojáři přislíbili, že další update, který by se měl více zaměřit na samotnou optimalizaci, je již na cestě.

Nebudeme si asi nic nalhávat, Forspoken nepatří u hráčů a recenzentů mezi nejlepší hry letošního roku a v mnoha ohledech tento titul nesplnil to, co se od něj očekávalo. Kromě nedostatků v obsahu a hratelnosti zaostává Forspoken i po stránce optimalizace, a to hlavně na platformě PC. Aktualizace 1.02, která do hry přišla, slibovala vylepšení stability pro konzoli Steam Deck. Slíbené opravy sice v některých ohledech přišly, ovšem optimalizace a výkon hry zůstaly téměř nedotčeny.
Další update pod označením 1.03 dorazil 7. února pod označením a širší problémy s výkonem taktéž moc nevyřešil. To by se však mělo v dohledné době změnit. Vývojáři přislíbili, že aktualizace, která opraví výkon, dorazí již brzy. Kdy však přesně, nevíme.

„Pozorně jsme sledovali všechny vaše ohlasy a usilovně pracujeme na nadcházejícím patchi, který bude zahrnovat vylepšení celkového výkonu, grafiky, hratelnosti a herního obsahu napříč PS5 a různými hardwarovými konfiguracemi na PC,“ řekl šéf Takeshi Aramaki.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn