Ukradne Marvel Henryho Cavilla od DC?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Už dlouhou dobu to vypadá, že se Superman, Geralt z Rivie, milovník World of Warcraft a Warhammeru, kterému někteří říkají Král nerdů, Henry Cavill, nedočká žádného pokračování ve světě DC v roli Supermana. Jeho posledním projektem byla Justice League v roce 2017 (a poté tedy Snyder Cut). Od té doby se stále spekuluje, zda se vůbec vrátí. U Warner Brothers to ale vypadá, že buď chtějí sáhnout spíš po slavné sestřenici Supermana, Supergirl, nebo že Henryho Cavilla nahradí afroamerickým Supermanem.
Ostatně černošský Superman je také originál dle komiksové předlohy a o roli má údajně velký zájem Michael B. Jordan. Jak to ale dopadne s Henrym Cavillem? V kuloárech světa Marvel se začíná šuškat, že by tento herec a milovník fantasy rolí mohl přeběhnout ke konkurenci a získat jednu z velkých postav jenom pro sebe. Nejvíce se nyní spekuluje o Captain Britain a nebo (mém oblíbeném) Herkulovi.

Zdroj: CosmicBookNews

Nyní herec natáčí třetí sérii netflixového Zaklínače, takže jeho přechodu jinam se asi ihned nedočkáme. Nicméně sám Henry Cavill stále nevyužil plný potenciál svého Supermana. Umoudří se tak Warner Bros. a dají mu další film?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn