Marvel's Avengers Cosmic Cube

Ukradne Marvel Henryho Cavilla od DC?

6. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Už dlouhou dobu to vypadá, že se Superman, Geralt z Rivie, milovník World of Warcraft a Warhammeru, kterému někteří říkají Král nerdů, Henry Cavill, nedočká žádného pokračování ve světě DC v roli Supermana. Jeho posledním projektem byla Justice League v roce 2017 (a poté tedy Snyder Cut). Od té doby se stále spekuluje, zda se vůbec vrátí. U Warner Brothers to ale vypadá, že buď chtějí sáhnout spíš po slavné sestřenici Supermana, Supergirl, nebo že Henryho Cavilla nahradí afroamerickým Supermanem.

Ostatně černošský Superman je také originál dle komiksové předlohy a o roli má údajně velký zájem Michael B. Jordan. Jak to ale dopadne s Henrym Cavillem? V kuloárech světa Marvel se začíná šuškat, že by tento herec a milovník fantasy rolí mohl přeběhnout ke konkurenci a získat jednu z velkých postav jenom pro sebe. Nejvíce se nyní spekuluje o Captain Britain a nebo (mém oblíbeném) Herkulovi.

Nyní herec natáčí třetí sérii netflixového Zaklínače, takže jeho přechodu jinam se asi ihned nedočkáme. Nicméně sám Henry Cavill stále nevyužil plný potenciál svého Supermana. Umoudří se tak Warner Bros. a dají mu další film?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.