Undead Inc. - úvodka

V Undead Inc. vybudujete své farmaceutické impérium

2. 4. 2024
Zdroj náhledu: Rightsized Games

Undead Inc. spadá do kategorie her, u nichž musíte logicky uvažovat, strategizovat a vést svůj podnik k dokonalosti. Jedná se o budovatelskou hříčku, kterou nám představuje nezávislé studio Rightsized Games a vydává Team17. O co vlastně v této 2D adventuře půjde? Pokud jste hráli hry jako nechvalně známý Fallout Shelter či Shelter Manager a jim podobné projekty, je vám již jasné, co bude náplní Undead Inc. Stanete se pracovníkem společnosti Endwell Medical, který je pověřen založením a provozem úspěšného lékařského zařízení generujícího zisky pro hlavní centrálu společnosti.

Stejně jako ve zmíněném Fallout Shelter budete potřebovat vybudovat a rozšířit své kanceláře a jednotlivá výzkumná zařízení. Najímáte a řídíte svůj personál, abyste maximalizovali efektivitu. Pokud vás napadla otázka, jestli musíte pečovat o jejich potřeby, jako dobrou náladu, hlad, dostatečný spánek či přísun dodávky kvalitní kávy, prozatím není známo. Přesto mám tušení, že to zde bude do jisté míry zahrnuto. Abyste uspokojili korporátní centrálu, je zapotřebí zajistit generování stále větších zisků. K tomu vám však legitimní podnikání nepomůže, neboť to vám přinese pouze omezený úspěch. Pokud chcete opravdu zajistit co nejlepší finanční tok, tak podle vývojářů musíte posunout hranice vědy a medicíny. To znamená, že lékařskou etiku necháte stranou a začnete zkoumat například ilegální bakterie a viry, abyste pomohli vyvíjet špičkové léčby a biologické zbraně.

Jak je vám určitě jasné, pracovat na nezákonných lécích nebo jiných materiálech nebude jen tak. Proto vývojáři uvádějí, že své podnikání musíte držet pevně pod kontrolou. To znamená, že budete hlídat úroveň podezření tím, že zajistíte loajalitu svého personálu. K tomu připočtěte uplácení nebo zastrašování politiků a místních úředníků a zároveň udržujete policii mimo vaše obchodování. Posouvání hranic může být ve Undead Inc. velmi nebezpečné, a to ve všech ohledech. V traileru lze vidět okamžik, kdy postava pálí do zombie a později do neznámého cíle. Je proto možné, že zároveň budete bojovat proti svým nepovedeným pokusům. Undead Inc. je plánované na 2. května letošního roku.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.