Under the Waves náhled

Under the Waves zná své datum vydání

10. 6. 2023
Zdroj náhledu: Parallel Studio

O nadcházející dobrodružné hře Under the Waves, která se bude odehrávat v hlubinách oceánu, jsme vás již jednou informovali. Titul byl poprvé představen na Gamescomu 2022 a musím říct, že si ihned našel místo v mém srdíčku a také samozřejmě na mém seznamu přání. Nyní konečně víme, kdy tento počin vyjde. Stanovené datum připadá na 29. srpna tohoto roku. Under the Waves vyjde na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Vydavatelem tohoto počinu je Quantic Dream, ti již mají za sebou pár úspěšných her, jako například Detroit: Become Human nebo Beyond: Two Souls.

Vžijete se zde do role Stana, profesionálního potápěče, který prozkoumává hlubiny Severního moře ve futuristických 70. letech 20. století. Ten si prochází velice těžkým obdobím, vyrovnává se totiž s velikou ztrátou, která mu změnila život. V hlubinách čelí izolaci a smutku, vaším úkolem bude dostat svého protagonistu zpět na povrch a zachránit mu tak jeho život. Pokud vás Under the Waves zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.