One PIece

Uta našla hlasy pro One Piece Film: Red

15. 6. 2022
Zdroj náhledu: ONE PIECE公式YouTubeチャンネル / Youtube

Konečně je to tady, dvě hlavní postavy pro blížící se film One Piece Film: Red, Uta a Gordon, našly svoje dabéry. Pro Gordona je to Kenjiro Tsuda, kterého můžete znát jako Nanamiho z Jujutsu Kaisen. Pro Utu je to Kaori Nazuka, která dabovala například Shimizu v Haikyu!! O momenty, kdy bude Uta zpívat, se postará vycházející J-popová hvězda Ado.

Jak všechno bude znít, můžete slyšet v přirozeném traileru, kde také můžete zaslechnout úvodní znělku k filmu s názvem Shijidai (neboli nový věk). Tu složil Yasutaka Nakata, který také vytvořil píseň například pro Tales of Crestoria: The Wake of Sin. Ve filmu se má objevit navíc celkem sedm různých písní a jejich album vyjde 10.8.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.