Halo Infinite nabídne betaverzi kooperativního režimu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: 343 Industries

Halo Infinite nezanechalo u mnoha fanoušků nejlepší první dojem. Podle většiny uživatelů je režim pro více hráčů příliš zabugovaný a zahlcený mikrotransakcemi, zatímco ti, kterým se Halo Infinite líbilo, jako například miliardář Elon Musk nebo režisér hororů John Carpenter, chválili zejména kampaň.

Zatímco zážitek z polootevřeného světa pro jednoho hráče byl přijat lépe než jeho prvky pro více hráčů, fanoušci stále shledávali, že v celkovém zážitku z kampaně něco chybí. Tím něčím bylo pro mnoho příznivců přidání kooperativního režimu do kampaně.

Společnost 343 Industries prostřednictvím oficiálního účtu Halo na twitteru oznámila, že kooperativní kampaň je plánována na pozdější období tohoto roku. Ve své roadmapě pro Halo Infinite 343 uvedlo srpen jako datum, kdy budou hráči moci společně bojovat proti Covenantu online, přičemž kooperace na rozdělené obrazovce přijde později v průběhu roku 2022.

Halo Infinite – roadmapa

Zdroj: 343 Industries

O narušení tohoto časového plánu nepadlo ani slovo, takže srpen je zřejmě stále očekávaným datem plného spuštění kooperativní kampaně. Studio 343 nicméně hráčům nabídne dřívější testovací verzi hry Halo Infinite v červenci tohoto roku.

Tato testovací verze kooperativní kampaně bude veřejnosti k dispozici po vytvoření účtu Halo Insider. Tento účet vám však nezajistí okamžitý přístup ke kooperaci, spíše se do testovací verze zapojíte až po jejím spuštění.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn