Ghostbusters – logo

Ghostbusters VR Academy přináší lov duchů

10. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony Pictures Virtual Reality představila dvě nové hry pro virtuální realitu založené na filmu Krotitelé duchů: Ghostbusters VR a Ghostbusters VR Academy. Tato zábavná hororová série představuje tým likvidátorů paranormálních jevů, jejichž ikonické protonové baterie chytají děsivé duchy. Na dubnové akci Meta Quest Gaming byl oznámen titul Ghostbusters VR od společnosti Sony. Nyní se chystají další pohlcující zážitky z lovu duchů.

Tisková zpráva společnosti Sony Pictures Virtual Reality odhaluje dvojici nových pohlcujících zážitků z Krotitelů duchů. První oznámení odhaluje, že hra Ghostbusters VR, jež byla původně oznámena pro Meta Quest 2, se objeví na PlayStation VR2. Druhé oznámení se týká Ghostbusters VR Academy, plně pohlcující exkurze do ektoplazmy, při níž bude náhlavní souprava HOLOGATE VR simulovat skutečná setkání s duchy. Ve hře ARENA budou skupiny hráčů chytat duchy pomocí protonových baterií a ve hře BLITZ usednou za volant létajícího vozu Ecto-1. Ghostbusters VR Academy se do konce roku 2022 objeví na více než 400 místech HOLOGATE po celém světě.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.