Konference E3 – 2021

Už ani Ubisoft nebude na E3

30. 3. 2023
 

Skutečně hrozí, že letošní festival E3 bude největším propadákem v jeho historii. Poté, co nedávno potvrdil svou neúčast i Microsoft, to byl právě Ubisoft mezi velkými studii, jenž se měl veletrhu účastnit. To už ale neplatí. Francouzský vydavatel her se nyní vyjádřil, že se vydává jinou cestou a místo výstaviště v Los Angeles bude hry prezentovat jen během streamu Ubisoft Forward Live, a to 12. června.

O tomto streamu nic pořádného zatím nevíme, ale brzy bychom měli zjistit více detailů. Ubisoft ústy mluvčího také říká, že E3 přinesla mnoho nezapomenutelných momentů, ale firma přehodnotila svůj úmysl se k obnovenému veletrhu připojit. Na E3 tak budou chybět všichni výrobci konzolí a nyní i Ubisoft. Organizátoři sice stále tvrdí, že nebudou chybět různé AAA společnosti, ale otázka zní, jaké? Momentálně totiž neznáme ani line-up a nemůžeme vědět vůbec nic. Jediné snad neoficiálně potvrzené je Konami, ale zopakuji, neoficiálně. Je to tak jeden z posledních ročníků megalomanského E3?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.