Sea of Thieves náhled

Už milion pirátů doplulo na konec Sea of Thieves

7. 4. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Stát se pirátskou legendou. To by měl být cíl všech hráčů v Sea of Thieves. Studio Rare oznámilo, že už přes milion hráčů tento milník překročilo. K tomu přiložilo i řadu statistik, co všechno museli udělat, aby ho dosáhli. Jak se stát takovou legendou? Musíte dosáhnout 50. úrovně se třemi herními frakcemi. Jakmile se vám to povede, otevře se vám cesta k poslední frakci jménem Athena´s Fortune. A z té jdou ty poslední kroky, abyste „dokončili“ hru.

Momentálně má Sea of Thieves lehce přes 25 milionů hráčů, což znamená, že pouhá 4 % z nich dosáhla tohoto milníku. Z čehož pouze 30 908 vyšplhalo na nejvyšší příčky i v Athena´s Fortune. K nejvyššímu statutu je také nutné odehrát průměrně 192 hodin. Nejdéle to trvalo jednomu hráči 2 664 hodin (pro zajímavost, 111 dní bez spánku a jakýchkoliv jiných aktivit). Z toho pouze 50 hráčů tento milník zvládlo sólo. Na druhou stranu, 2001 pirátů si s sebou vždy někoho vzalo.

Pokud vás zajímá více, podívejte se na stránky Sea of Thieves, kde najdete hromadu dalších zajímavostí, včetně streamera, který se snaží dosáhnout tohoto statutu v co nejkratší možné době. Ve hře navíc brzy začne nová sezóna, ve které hráče čeká pár změn, ostatně, legendami se už stalo pirátů dost.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.