Kulinářské umění předvede také Halo kuchařka

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: 343 Industries

Zdá se, že se na poli herního průmyslu začíná schylovat k menší válce o to, kdo vydá lepší kuchařku. Je to až k neuvěření a možná se jedná pouze o náhodu, ale pár dní po oznámení zaklínačské kuchařky na scénu vstupuje také Master Chief se svým průvodcem kulinářským světem. Halo: The Official Cookbook bude obsahovat sedmdesát zajímavých receptů koncipovaných tak, aby je zvládl každý kuchař různých dovedností. Nebudou chybět drobné předkrmy, pomazánky, nápoje i honosné hlavní chody. To vše doplněno o mnoho fotografií výsledných pochutin, aby se vám na ně sbíhaly sliny o to více.

Důraz má být kladen na přehlednost, proto bude kniha obsahovat také mnoho ilustračních fotografií k lepšímu pochopení určitých postupů. Autorkou Halo kuchařky je zkušená Victoria Rosenthal, která na svém kontě má již několik vydaných kuchařek tematicky zaměřených na různé herní světy. Vytvořila recepty pro Final Fantasy XIV, Street Fighter, Fallout či Destiny. Na svých webových stránkách Pixelated Provisions navíc prezentuje další recepty z různých videoher.

Halo kuchařka vyjde 16. srpna a předobjednat si ji můžete už nyní na stránkách Amazonu. Ve vázané edici za čtyřicet dolarů (cca devět set korun) si na sto devadesáti dvou stránkách budete moct vychutnat pokrmy ze světa Halo.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn