Revenant Hill – pospolu

Užijte si úvodní návštěvu Revenant Hill

26. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

PlayStation Showcase odhalil první teaser, který sice neprozradí nic o herní mechanice, ale dýchá z něj spooky vibe, jímž bude hra přetékat.

Ukázkou nás provází zmíněná Twigs mapující prostředí Revenant Hill i s jeho obyvateli. Už teď si můžete být jisti, že se seznámíte se spoustou zajímavých postav a navštívíte mnoho tajuplných míst. Podle designéra Cobyho Westa budete získávat přátele, pořádat večírky pro čarodějnice, stanou se z vás pěstitelé, vytvoříte si komunitu a taky budete pojídat myši. Přece jenom jste kočka.

Studio The Glory Society má již na kontě neotřelý počin Night in the Woods. Tato indie adventura s atmosférickou animací vyobrazuje život v malém městečku Possum Springs. Pokud vás napadlo, že Revenant Hill bude jejím pokračováním, tak vás musím vyvést z omylu. Příběh je zasazen do roku 1919, tedy před událostmi předchozí hry.

Opět se ale můžete těšit na vtipné konverzace, komplexní příběh, sociální přesah a jistě i zajímavé herní prvky. Příběh se točí okolo kočky Twigs, kterou požár připraví o domov a musí vzít zavděk navlhlým kmenem stromu poblíž opuštěného hřbitova. Přesto je nucena za toto (ne)obydlí platit nájem a touto první životní překážkou se dají věci do pohybu.

Datum vydání zatím oznámeno nebylo, ale už teď víme, že si hru zahrajeme na PS4 a PS5.


Novinku pro Gaming Professors napsala Tereza Nesvadbová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.