Disco Elysium – Titul

V Disco Elysium si můžete tvořit vlastní koláže

20. 3. 2023
 

Je to sen? Není! Do Disco Elysium: The Final Cut přichází tzv. Collage Mode, v němž budete moci vytvářet své vlastní olejomalby. V přiložené ukázce se můžete podívat, jak celý režim funguje, a to v pouhých čtyřiceti vteřinách. Prakticky jen vezmete postavu a upravujete si celé dění dle své libosti, některé ukázky z traileru jsou už tak moc pěkné. Není nad to, si tak utvořit pořádný obrázek, na nějž budete vzpomínat.

Přidávejte si do obrázků vlastní fotobubliny, upravujte pózy nebo měňte počasí, možností je tak více než dost. Tvůrci ZA/UM vám doporučují si zkusit vytvořit i vlastní komiks. Momentálně je navíc Disco Elysium na Steamu i v docela slušné slevě, v rámci níž jej koupíte za pouhých 10 eur, tedy cca 250 korun. Tak na co čekáte? Narativních RPG příběhů není nikdy dost!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.