Ratchet & Clank Rift Apart – úvodka

Ratchet & Clank: Rift Apart se MOŽNÁ objeví na PC

16. 3. 2023
 

Není nad to, si jednou za čas zaspekulovat. Oblíbená exkluzivka Ratchet & Clank: Rift Apart, která loni udělala úsměv na tváří spoustě hráčů, by mohla už brzy přijít i na PC. Na redditu se totiž na postu z účtu Veloxz, skrze RatchetAndClank, objevila zpráva, v němž tento uživatel upozorňuje na novou pracovní nabídku, jež se objevila na stránkách studia Nixxes. Toto studio už spolupracovalo s tvůrcem Ratchet & Clank: Rift Apart, Insomniac Games, na portu Spider-Mana.

V Nixxes nyní hledají specialistu na uživatelské rozhraní, který umí pracovat s externími nástroji od Coherent Labs. Tyto nástroje používá ale právě Ratchet. Je tedy možné se domnívat, že se blíží port této oblíbené hry, respektive že se na něm velmi brzy může začít pracovat. Momentálně se ale stále jedná čistě o teorii, nebo je někdo skutečně blízko pravdě?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.