Steam Deck - náhledovka

Konzoli Steam Deck můžete nyní získat s malou slevou

18. 3. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Díky jarnímu výprodeji, který momentálně probíhá na Steamu, a na počest prvního výročí od vydání můžete přenosnou konzoli Steam Deck získat s malou slevou.

Steam Deck - sleva

Sleva v rámci jarního výprodeje se týká všech verzí konzole Steam Deck a je dostupná pro všechny oficiální regiony. Základní verze s 64GB úložištěm je v rámci výprodeje nabízena za 377,10 euro oproti původní ceně 419 euro. Druhá varianta s 256 GB NVMe SSD vychází na 494,10 euro. Nejdražší verze, které přísluší 512 GB NVMe SSD, v jarním výprodeji stojí 611,10 euro oproti původním 679 euro.

Standardní doba doručení je jeden až dva týdny od data objednání. Sleva na konzoli Steam Deck by měla trvat po celou dobu jarního výprodeje, tedy až do 23. března do 18 hodin. Odkaz k nákupu naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.