cyberpunk

V DLC pro Cyberpunk 2077 navštívíme dvě lokace

27. 5. 2022
 

Cyberpunk 2077 se konečně dočká nového rozšíření – a informace o něm už jsou venku, ještě dříve, než je vydají vývojáři. Na internetu se objevily stovky dialogových řádků z prvního rozšíření pro Cyberpunk 2077, popisující zřejmě celou zápletku úkolové linie tohoto DLC. Na sociálních sítích kolují soubory, které údajně pocházejí z nedávného patche, a naznačují, že součástí DLC bude postava Songbird, která byla již dříve dataminována z původní hry a jejíž model je již hotový.

Obsahuje spoilery, proto zvažte stažení.

Podle informací nejsou tyto soubory kompletní, protože několik vedlejších misí používá alternativní text, nicméně tento únik zřejmě potvrzuje, že expanze bude obsahovat sedm hlavních misí. Jak informovali uživatelé Redditu, rozšíření zavede hráče do Combat Zone, území v Pacifiku, které bylo v základní hře nepřístupné, ale bylo vyobrazeno v artbooku The World of Cyberpunk 2077.

Kromě toho navštívíte Sports Dome, rozsáhlou nepřístupnou arénu ze základní hry, na jejímž místě se bude odehrávat jedna z hlavních misí. Za pozornost stojí velmi málo dialogů s Johnnym Silverhandem, postavou, jejíž roli ztvárnil Keanu Reeves, přičemž v několika případech je umlčen jinou postavou, zejména Songbirdem. Je otázkou, zdali je to způsobeno tím, že Reeves nemohl nahrát nové dialogy, nebo už s CP2077 nechtěl mít nic společného.

Podle všeho toto DLC mění některé dialogy ze závěrečné sekvence hry. Změny však nejsou nijak zásadní. Podle uživatelů Redditu soubory potvrzují, že rozšíření bude kromě sedmi hlavních misí obsahovat i opravné úkoly, příběhy ze světa a nová setkání ve světě.

Zdroj: VGC

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.